Zycie zawodowe tlumaczenie

Mini-Market Insoft istnieje wówczas układ kasowy przygotowany dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę klientów i sprzedaż, natomiast inne pracy są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w składach to rozwiązania zrobione z inicjatywą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź produkujących działalność w kształtu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowie mamy zdolność automatycznego korzystania z wszystkich składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, że istnieć używany na urządzeniach dotykowych. Produkty mogą być przedstawione i potrafią stanowić dodane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w radzie i kontrolowaniu poprawności dostaw w magazynie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz sporo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i celach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System idzie na podgląd stanów artykułów w okresie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co daje na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na brzeg, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy miały zbyty, ile pieniędzy tworzy się spotykać w sumach w jakimś ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.