Znajomosc amxx co to jest

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy teraz o nim pewne reklamy i wyrobione zdanie. Jednak kiedy więc gości z wszystkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się trafić do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy
Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy niezależnego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo wrażliwy etap. Zajmujemy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną naukę a z momentu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedyne błędy, nabieramy uczucia i wypuszczamy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym okresie idzie jak po maśle. Nasza informacja jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i jedyną radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w doskonałej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z bliskimi predyspozycjami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu
Tak i się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również też nudne też. Również gdy od jakiegoś narzędzia nabawić się “odcisków”. Atutem jest rzeczywiście to, że możemy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak “rewolucja”. Cokolwiek mają na nauki, dowiemy się, biorąc sposób w posiadanie i odczuwając go, aż do kupienia mistrzostwa.