Zmniejszenie wydatkow budzetowych

Ogólnie można powiedzieć, że mężczyzn mających z rowerów można wydać na dwie grupy: takich, którzy jednośladów używają jako trwalszego a prawdopodobnie nawet szybszego sposobu transportu, a takich, którym jazda po prostym asfalcie nie wystarcza, i z swoich pojazdów wymagają czegoś więcej. Zwłaszcza dla drugiej grupy użytkowników przygotowaliśmy zestawienie zawierające dużo malownicze trasy rowerowe w Polsce, które warto zwiedzić swoim jednośladem.

Beskid Śląski – to idealne siedlisko dla osób, które poszukują wrażeń nie lecz w kolarstwie wysokogórskim, a także downhillu. Ostrzegamy, żebym w sumy bawić się z uroków Bieszczad, należy przedstawiać nie tylko kondycję, ale oraz właściwi rower: na Skrzycznem, czyli najwyższym szczycie Beskidów (1257 m.n.p.m.) działa jedna spośród najatrakcyjniejszych tras rowerowych w drugim rejonie. Tylko na wytrwałych na wierzchu czeka piękna panorama podająca się w przyszłości. Wiślana trasa rowerowa – jest wówczas ogromne rozwiązanie dla kobiet, które korzystają ambicje wybrania się na kilku- lub kilkunastodniową wycieczkę rowerową. Noclegi będą tam zapewnione dzięki licznym gospodarstwom agroturystycznym. Sama droga istnieje więcej o moc łatwiejsza niż we wcześniejszym przykładzie, bowiem zakłada ona poprowadzenie asfaltowej trasy rowerowej przez wały przeciwpowodziowe Wisły. Niestety, projekt ciągle nie został ukończony, a osoby zainteresowane w decydującej mierze trasę będą potrzebowały ustalić sobie same. Szlak Orlich Gniazd – trasa ta jest rewelacyjnym rozwiązaniem nie wyłącznie dla miłośników wypraw rowerowych, lecz i zapaleńców spraw oraz kultury, wydobywają się tam bowiem najstarsze zamki Polskie, wybudowane przez Kazimierza Wielkiego. Całość trasy rowerowej wynosi od Krakowa aż do Częstochowy, to istnieje 190km. Jest toż to propozycja dla bardziej praktycznych rowerzystów. Szlak polskim wybrzeżem – kolejna sprawa dla osób, które już pokochały wycieczki rowerowe, a ciągle nie czują się na tyle pewnie, by wybrać bardziej ekstremalne projekty. Szlak nadbałtycki jest przeważnie europejskiej drogi rowerowej Euro R-10 wytyczonej dookoła Bałtyku, więc biegnąca również przez kolejne kraje. Polska część szlaku zabiera się w Świnoujściu, prowadzi przez Kołobrzeg, Trójmiasto, aż w spokoju do Gronowa. Trasa, mimo tego iż nie chodzi do poważnych, jest uznawania także przez bardziej doświadczonych rowerzystów, głównie ze powodu na swoją długość i dobrze grające na zdrowie morskie powietrze.

Przedstawione powyżej trasy rowerowe w Polsce to propozycje, jakie są jedynie drobną namiastką tego, co Rzeczpospolita oferuje rowerzystom. Jak że jednak, każdy, nie ważne czy doświadczony rowerzysta lub te początkujący zapaleniec, mogą odnaleźć coś dla siebie.