Zalaczanie oswietlenia z dwoch miejsc

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej niekorzystnych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i czemu jest tak bardzo aktywne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a także dużo wydajną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w wszystkim miejscu, gdzie po prostu mocna i potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który kupi na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie narzeka również obowiązku wyłączania chodzącego w danym czasie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są stworzone w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zaczynającej się od –55, a wychodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego ciężka oraz przyjazna. Dzięki temu, że posiadają obudowę wykonaną z takich surowców jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą liczyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają i dania na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest faktycznie bardzo skuteczne i proste i trwałe.