Szkolenia dla kadr 2015

Na targu pracy bezustannie są zmiany, które dla wielu osób zatrzymują się asumptem do ważniejszego działania w specjalne mienie swej kariery. Szkolenia kadr stanowią skuteczną drogę na poszerzanie wiedzy z konkretnej branże i rozwój nauce z dużego zakresu. Zainwestowanie klimatu i pieniędzy w przygotowywanie jest kosztem opłacalnym, ponieważ korzyści wypływające z samodoskonalenia siebie przekładają się na zyski w książki. Intencjonalne kształtowanie ścieżki stałej i osiąganie nowych domen to natomiast gwarancja rozwoju. A także obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie zarobków z prowadzenia wymarzonej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie przygodę z potrzeby kształcenia, dlatego oferują swoim gościom wkład w szkoleniach kadr. W bieżącym etapie wyjątkową popularnością bawią się tzw. portale szkoleniowe, których założeniem jest sprzyjanie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Stanowi toż strategia szkolenia kadr polegająca na wykonaniu mechaniki gier komputerowych. Dopasowuje się odruchy behawioralne zatrudnionych w końca zwiększenia motywacji i zainteresowania w poszczególny program. Grywalizacja, zwana również gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technika oparta na wzbudzaniu radości z wykonywania obowiązków zawodowych. Stanowi ona zgodna z doświadczeniami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas występowania w atrakcje fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Gra i rywalizacja Wzmaganie atmosfery konkurencji i harmonii w gronie pracy służy zapraszaniu do podejmowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów sztuka i wojna nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z muzyk komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na naukę fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania oraz wyzwania dla danych uczestników lub zespołów, a postęp w ich realizowaniu grany jest za pośrednictwem paska postępu. Wraz z osiąganymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś konkurujące ze sobą grupy mogą chodzić na jakim stanie są pozostałe zespoły lub osoby. Podawane są również rozmaite rankingi, punkty w formie wirtualnej waluty i systemy nagradzania mające stymulować apetyt na osiągnięcie.