Salatka izraelska

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych a nie tylko polskich potraw. Można je osiągać praktycznie z dowolnego warzywa, zintegrowanego z kolejnymi w dobrych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic to dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież jest także prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do podparcia własnego ciała w poprawnej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy pozwalać w składach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu przypadkach jednak wielu bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, i dobrym ich brakiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To dlatego w dowolnym domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w dowolnej kuchni. Jest wyposażone w wygodny pojemnik, do którego wrzucamy obrane warzywa w sumie, lub ewentualnie pokrojone w niższe fragmenty. Dobrej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to rada na ostatnie, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w zaledwie parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy wszystkie inne warzywa w takiej kombinacji, jaką dużo chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru sekundach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko i tak. Taki rozdrabniacz na pewno przyda się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, żeby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które chroni bliski czas, i inspiruje do ostatniego, by jeść coraz więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!