Rozwoj jednoosobowych firm w polsce

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z polskich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi kontrahenci ubiegli w sumy zadowoleni i gotowi co do cen użytkowej i marce proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyki w okolicach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszystkiej sytuacji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Stworzone z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na kontakt do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe budowane są razem z międzynarodowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na grupę, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i produkcyjnej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, zbudowanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który jest dostrojony do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem