Rozwoj firmy rodzinnej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój biznes w kajecie. W niniejszym samym, w którym wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Ale jego sklep nie był jedynie artykułów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo korzystnej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najliczniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów oraz owoców. Umieszcza się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych oraz dużych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, wydawane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.