Program ksiegowy gazeta wyborcza

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w otoczeniu Windows, są bardzo proste a ich obsługa intuicyjna. Jest zawsze zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Istnieją same firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz łatwości w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest moduł Płace. Pozwala on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i obliczania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten osiągnie te na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi więc żyć daleko ciekawa oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane kolei w przepisach, które z różnorakich powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.