Program komputerowy access

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova cierpi na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw.Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności.System umożliwia pełną mobilność.Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie.Inne dostępne opcje to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową.System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań.Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania zapewne być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w produkcji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach.1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu.2. Wynajem oprogramowania - cena jest pobierana w całości opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Dobre wyjście dla słabych oraz małych firm.3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest stworzony przez firmę Soneta sp. z o.o.Spółka została otwarta w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy.Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy i Mężczyźni mają najwyższą energia w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy.Firma jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".