Oswietlenie ledowe 24v

Zgodnie z unijnymi przepisami w działach zagrożonych wybuchem powinny być wykorzystane specjalne środki bezpieczeństwa, jakie planują na końcu zmniejszanie ryzyka wybuchu dodatkowo jego skutków. Istnieje cały szereg systemów bezpieczeństw i materiałów, które zamierzają na końca zmniejszanie ryzyka wybuchu. Jednym z rzędów takich wyrobów są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są przystosowane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w których żyje zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowocześniejsze modele są urządzone w funkcjonalne i sprawne diody. Ważna je z możliwością zamontować, również na ścianie, kiedy także na suficie, a wtedy w orientacji pionowej lub poziomej. Jest możliwość regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą posiadać nadany certyfikat ATEX. Otoczone są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowemu oświetleniu ledowemu można łatwo obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Zdecydowanie niższe są również koszty ich obsłudze.

Dzięki systemom bezpieczeństw przeciwwybuchowym przystępuje do zmniejszenie ryzyka wybuchem, niemal do 0. Nowe urządzenia przeciwwybuchowe, w tym lampki led potrafią stanowić zastosowane m.in. w rafineriach paliwowych, w rozmiarze zbiorników paliwowych czy gazowych. Przeważnie są również stawiane na gruncie wojskowym.

Okazją do tworzenia takiego nowego systemu oświetleniowego jest występowanie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowoczesne modele oświetlenia ledowego są zbudowane z najwyższej klasie materiałów, jakie są w okresie wytrzymać pracę nawet przy znacznie cennej temperaturze.