Oprogramowanie firma

Stosowane dziś oprogramowanie biznesowe wymaga legalnej wersji systemu operacyjnego z serii Windows i funkcjonalnego, odpowiednio mocnego komputera. Nawet możliwości nie wymagające instalacji, pracujące w chmurze, a robiące w okienku przeglądarki internetowej nie zadowolą się 512 MB pamięci operacyjnej.

W sprawy, gdy menedżer nie chce zostać się niewolnikiem ciągłych aktualizacji sprzętu elektronicznego, z usługą wpływa mu program cdn klasyka. Jako chyba dobry na zbytu pracuje pod systemem DOS, a nie znaczy to, ze jego szansy zatrzymały się 30 lat temu. Aplikacja szanuje się z trzech podstawowych modułów: magazynowo- fakturującej, która może obsłużyć nawet ogromny magazyn, kadrowo-placowej, wspierajacej politykę zarządzania zasobami ludzkimi i rejestrację czasu pracy oraz finansowo-księgowej, obsługującej każdą sytuację prowadzonej księgowości. Bez problemu współpracuje z czytnikami kodów kreskowych, kasami i drukarkami fiskalnymi, drukując paragony oraz urządzeniami fakturującymi SET. Za jego uwagą można mówić dowolną ilość magazynów i rozliczać produkcję w oparciu o zdefiniowane receptury. System umożliwia wystawianie, rozliczanie oraz księgowanie faktur zaliczkowych. Z pomocą programu cdn klasyka można korzystać różnorodne schematy upustów i cenniki indywidualnie dla każdego z partnerów, tak żebym przygotowywane dokumenty zawierały prawidłowe ceny.
Oprogramowanie prowadzi rejestrację zamówień od odbiorców, i nawet umożliwia automatyczną rezerwacje towarów, co jest wyjątkowo przydatne przy szybko rotującym magazynie. W postaci wykorzystywania pojemników zwrotnych za jego usługą można rozliczać opakowania kaucjonowane. Aplikacja współpracuje z rożnymi drukarkami, gdzie możliwy jest wydruk kultur i kodów kreskowych.
Program jest również 45 000 klientów w całej Polsce. Gdyby z jakiegokolwiek warunku jego ofercie zaprezentowały się niewystarczające, dystrybutor COMARCH przewiduje aktualizację do najróżniejszych wersji oprogramowania, z zastosowaniem nawet 40% rabatów. Sam proces jest niemal niezauważalny dla klienta, a wszystko rozgrywa się za pomocą Comarch Asysty.