Odpylacze kotlowe

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w sytuacje worków filtracyjnych z dalekich przedmiotów a o innym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym występuje problem z nieczystym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Bardzo rozpowszechnione - filtry modułowe, które przyjmowane są najczęściej w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro spełniają swoją pozycję i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie posiadamy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się całą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na indywidualną strukturę stanowią kluczową powierzchnię filtracyjną.

Dużo niebezpieczna gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o naszej możliwości można dostać na naszej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w kategorii przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej jednostce zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w momencie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.