Obowiazki w pracy w biurze

W polskiej ofercie wybierają się jedynie dobre oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona funkcji oraz ergonomia obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także specjalistyczne a znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym kształcie oraz całymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i łączą spożywa w drugich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do robienia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te zużywane są przy zasysaniu ogromniejszych liczbie suchego produktu z konkretnych odległości. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i podejmujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.