Krajalnice opinie

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/zintegrowane-systemy-informatyczne/

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka sytuacja i prosta cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, ale z przeznaczeniem że istnieć brany oraz do pisania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest nagła i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w duzi bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zabezpieczone i uzyskane z naprawdę trwałych, łatwych w praniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek moment tego dania, który ma jakąś relacja z żywnością, jest wyprodukowany z tematów nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz miał tego tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią produkty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować akcesorium do ostatniego, by znów działało "jak nowe".