Krajalnice bizerba

Nie od dzisiaj wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zapraszają do obrotu i dotyczy to zarówno świeżej wędliny kiedy również doskonale zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający efekt jest ozdobą i wizytówką sklepu, dla mężczyznę oraz jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu ma ważni nacisk na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i musi Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania powiązane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi priorytetami przy byciu narzędzi jest bezpieczeństwo, czystość i energooszczędność co pozwoli nam wyznaczać światowe wzory i dystansować konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo być jaśni, że produkt zostanie pokrojony równo, sprawnie i łatwo. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż dania firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w porządku spoczynku stawia nas w wadze innowatorów w części budowy maszyn do krojenia. W porządek swej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w zakładu kiedy i we jakiegoś rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w sugestywny sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii oraz czasu pracy w całych zakładach produkcyjnych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne doskonale sprawdzą się w domach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii i dużych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych owoców jeszcze wcale nie było oczywiście proste.