Krajalnice berkel

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka klasę oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest stosunkowo dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, dany do cięcia przede wszystkim innego typu wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem może żyć traktowany także do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również grube plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest pochopna i niezwykle precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i przygotowane z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy odcinek tego narzędzia, który korzysta jakąś styczność z żywnością, jest zrobiony z faktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz nosił tego faktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią artykuły do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów pracowało "jak nowe".