Krajalnica wielofunkcyjna

Wszyscy cenimy dania oraz maszyny, jakie w pewien sposób wyręczają nas w produkcji, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę mężczyźnie jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, iż jest wtedy nieodzowne urządzenie gastronomiczne, jakie jest pożądane w wszelkiej placówce gastronomicznej, w dowolnym sklepie, a dodatkowo w polach domowych.

http://funsurfing.pl/polkas/Pl/aktualnosci/pc_market_lite-_proste_programowanie_kasy_fiskalnej/

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie ma takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupienie znacznej mierze artykułów spożywczych, gdy wtedy przebywało w okresach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę wielkiej liczbie konsumentów zgromadzonych w interesie. Pokroi efekt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, jak również średniej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest naiwna oraz silna.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie posiada ostrzarkę, która daje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest popularne w eksploatacji i wygodne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż wykonywa ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy czerpiąc z rączki przymocowanej do stołu. Narzędzie stanowi wyjątkowo czyste i otwarte dla zdrowia, gdyż każde jego elementy, które komunikują się z krojoną żywnością zrobione są ze pewni nierdzewnej. Co daje, iż nie jest możliwości ku temu, by powstała rdza na ratach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a dlatego można ją spokojnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja oraz szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.