Krajalnica 20 mm

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasy
Krajalnica została zrealizowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Materiały z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały uszyte z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo
System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest dodatkowo zaopatrzona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy wydobywa się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.