Erp optima infolinia

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać opinię na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to absolutne narzędzie dla maluchach oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr tudzież płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten pewno się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodzie z ustawą o rachunkowości. Wynika więc z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z prawymi przepisami. Oprócz tego przydatne są w nim innego sposobie urządzenia do informowania i praktyk oraz dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można kupić nie tylko dojazd do jego pewnych oraz zaawansowanych funkcji, a zarówno do asysty technicznej, która pomaga rozwiązywanie tych problemów i stosowanie rozwiązań dostosowanych do określonej dziedziny i instytucje. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszystkiej firmy, lecz również przyczynić się w niscy system do podniesienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub same z 60-dniowego dema offline. Istnieje owo wyjątkowo istotne, gdyż dzięki temuż ważna przyjąć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak pochodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.