Enova e deklaracje

drukarki fiskalne

Program Enova stanowi w sum zintegrowanym sposobem w kulturze ERP. Całe oprogramowanie przeznaczone stanowi w centralnej wadze do zarządzania określonym przedsiębiorstwem. System Enova jest najbardziej ekonomicznym narzędziem przeznaczonym nie ale do kierowania firmą. Jest także moduł finansów i księgowości, handlu, czy kadr zaś płac. Jego przeznaczenie w przedsiębiorstwie pozwala na długie poprawienie efektywności pracy.

Jednocześnie system posiada bardzo przyjazny interfejs, który żadnemu klientowi nie powinien sprawiać pewnych problemów. Programzostał w duzi zintegrowany ze otoczeniem Microsoft Office. Dzięki temu sposobowi oprogramowanie jest zazwyczaj zgodne z obecnie obowiązującymi aktami prawymi. Jednocześnie Enova współpracuje z programem Płatnik, a i z każdymi rejestratorami czasu pracy.
Program Enova pozwala między innymi na obsługiwanie elektronicznych wyciągów bankowych. Znacznie ułatwia kontrolę realizacji budżetu. Zezwala na wstęp do całych informacji na punkt prowadzonych żyć oraz sukcesów finansowych przedsiębiorstwa.
Enova bez jakiegoś problemu prawdopodobnie być zjednoczony z jakimiś popularnymi aplikacjami, które bierze się w firmach.
Moduły Enova:
1) Kadry i Płace to moduł przeznaczony w ogromnym znaczeniu do administrowania wszelkimi zasobami jakie spotykają się w biurach, które zajmują od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Pozwoli na ewidencjonowanie danych kadrowych. Daje szansę naliczania wynagrodzeń, zasiłków, chorobowych, czy podatków, a i składek ZUS.
2) Księgowość to moduł znacznie ergonomiczny oraz nowoczesny. Daje możliwość ewidencjonowania dokumentów. Pozwoli na sporządzanie deklaracji. Ułatwia generowanie sprawozdań zarówno tych, kiedy również okresowych. Idzie nie jedynie na całościową, tylko również aktywną kontrolę firmy. Ułatwia analizowanie możliwości finansowych przedsiębiorstwa.
3) Handel jest urządzeniem przeznaczonym w głównej wadze do obsługiwania całych procesów handlowych w biurach posiadających wielkie profile działalności. Moduł ten obsługuje firmy między drugimi w terenie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
4) CRM – to segment przeznaczony zarówno do tworzenia, kiedy i prowadzenia i utrzymywania więzi z mężczyznami tymi i potencjalnymi.
5) Workflow – koordynuje złożone działania produkowane w układzie enova365 przez ludzi którzy podejmują w różnych departamentach.
6) Business Intelligence – pozwala przekształcać informacje w zgodę.