Ekran dotykowy zawiesza sie

GASTRO POS jest programem, który kupi na szybką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo łatwy plan na targu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książki kelnerom a tym jednym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich oraz długich szkoleń, i niezwykle prosta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z ogromną gamą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie ale w krótkim, pojedynczym lokalu, ale ponadto w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi szczególnie podatnym systemem, jaki zdobędziemy na targu. W współzależności od profilu lokalu, albo stanowi wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdogodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy i owocu jaki generuje. W współzależności od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, by był on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma wstęp do całych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.